Znojmo, přírodna, infra, infrasauna, sauna, infrakabina, kabina, near, kosmetika, přírodní, doplňky stravy, studio, blog, posilování, cvičení, hubnutí, fitness, obchod, eshop, e-shop, protein, doplňky stravy, alternativní medicína, zdraví, lapače snů, orgonit, magické svíčky, hand made, byliny, čaje, oleje, suplementy, detoxikace, dědek kořenář, dedekkorenar, eprv777, jaroslav drábek
logo

...v souladu s námi - přírodou

Jsme spolek Přírodna, z.s.

Účel spolku je:

-Podpora, aplikace, výzkum a zvyšování povědomí o přírodním stavitelství a zdraví prospěšnému bydlení.
-Podpora a propagace způsobů pěstování léčivých hub v domácích podmínkách, poskytování informací a materiálů členům a zájemcům o vlastní pěstování hub.
-Společensky užitečnou činností přispívat ke zlepšování a rozvoji kvality života, k hlubšímu poznání vztahu s přírodou a podporou vzdělávání, a to zejména prostřednictvím kulturních, vzdělávacích a zábavných akcí, přednášek, seminářů, kurzů, konferencí, workshopů a pobytů

Zabýváme se:

-Budováním a podporou malých mobilních a dočasných, ekologicky a ekonomicky dosažitelných staveb z přírodních materiálů, s ohledem na zachování půdy.
-Pořádáním terapií a pobytů v přírodě (zahradních terapií).
-Pořádáním a propagací zdraví podporujících pobytů v infra suně - NEAR , poskytování teoretických a praktických informací, zkušeností.
-Podporou a propagací způsobů pěstování léčivých hub v domácích podmínkách, dodáváním, poskytováním informací a materiálu zájemcům o vlastní pěstování hub.

Peníze od vás:

Peníze od Vás (členský příspěvek, dobrovolný příspěvek, dar) použijeme na uhrazení nákladů doručení zásilek (poštovné, balné, dopravné), na výrobu sadby hub, a na další aktivity spolku a jeho rozšiřování tak, aby vytvářel hodnotu pro veřejnost. Poskytujeme také dary potřebným (útulky, jedinci v těžké životní situaci, atp.)

Naše produkty můžete získat na sadba-hub.cz

vodopad

Copyright © 2022 Přírodna